domy

Jakiego typu światło powinno być się w naszym mieszkaniu?

Listwy LED pozwalają na świetne doświetlenie wszystkich pomieszczeń w domu, a jednocześnie tworzą doskonały klimat we wnętrzach. Należy wykorzystywać nowoczesne rozwiązania, przede wszystkim jeżeli pasują do wystroju naszego wnętrza. Oprócz tego najczęściej montaż tego typu akcesoriów jest bardzo łatwy – w większości przypadków można to zrobić samodzielnie.
Czytaj dalej

Jedyna taka galeria w sieci

Fototapety kojarzą się najczęściej ze smutnymi czasami PRLu, gdy na ścianach polskich mieszkań w blokach przyklejano tapety wyobrażające las czy tropikalne wyspy. Zazwyczaj miały one dosyć tandetny charakter i nie pasowały do wystroju. W dodatku, ich jakość też pozostawiała wiele do życzenia. Najlepiej zacząć od…ścian. Nowy kolor? To takie zwyczajne|.
Czytaj dalej

Ściany nie obligatoryjnie muszą być malowane

Każdy pragnie posiadać jak najpiękniejsze pomieszczenia, takie którym będą się podniecali znajomi, ale jak tego dokonać, skoro już tak sporo wyobrażeń było wykorzystywanych, przez naszych bliższych oraz dalekich przyjaciół? Wspaniałym pomysłem może być fototapeta, która ma okazję przedstawiać przeróżne obrazy, dzięki czemu cudownie będziemy mogli ją dopasować do wystroju naszego mieszkania. Jeśli kochamy podróże to może warto kupić jakąś fototapetę, która będzie pokazywała, że kochamy zjawiać się w wielu miejscach. Może właśnie fototapeta okaże się świetnym pomysłem, czy to w nieciekawym salonie, czy w nie do końca ogarniętej sypialni.
Czytaj dalej

Kupno czy budowa domu?

Decydując się na usamodzielnienie i niezależność, jednym z bardziej interesujących rozwiązań, które warto rozważyć może być budowa własnego domu. Koszty, różnicowane przez lokalizację, mogą być niższe, niż wykończony pod klucz dom na sprzedaż lub zakup nowego mieszkania od dewelopera w ścisłym centrum większego miasta.

Czytaj dalej

Różne wybory klientów agencji nieruchomości

Najbliższy rok przyniesie istotne zmiany na polskim rynku nieruchomości. Nowa Rekomendacja S i ustawa deweloperska racze nie wpłyną pozytywnie na polepszenie kondycji rynku nieruchomości. Które mieszkania czy domy na sprzedaż będą wybierane przez kupujących w najbliższym czasie?
Czytaj dalej

Trendy na rynku sprzedaży domów

Od niedawna na rynku domów na sprzedaż widać oznaki krachu. Nie jest to optymistyczna wiadomość dla firm pośredniczących i osób, które planują w krótkim czasie i korzystnie wystawić nieruchomość. Jest to za to fantastyczna wiadomość dla każdego, kto chce znaleźć domek w ultra okazyjnej cenie!

Czytaj dalej

Czy to czas, by kupić mieszkanie?

Od końca minionego roku ceny powierzchni mieszkalnych maleją. Specjaliści prognozują, że ten trend zachowa się przez dłuższy okres, bardzo możliwe, że aż do 2013 roku. Podobnie prezentuje się ta kwestia na rynku willowym. Tam silny spadek nastąpił parę miesięcy temu i obserwujemy go teraz. Czy mamy w takim razie idealny czas, by kupić sobie własne M? Wygląda na to, że tak, ale może powinno się jeszcze się wstrzymać, by natrafić na opłacalniejsze okazje. Za kilka miesięcy wciąż malejąca sprzedaż mieszkań może spowodować powtarzające się obniżki cen.

Czytaj dalej