domy

Myślisz o czterech kątach we Wrocławiu – dowiedz się, gdzie warto kupić swoje metry kwadratowe

Wrocław umiejscowił się w czołówce polskich miast, które mają okazję pochwalić się dużym wzrostem napływającej ludności. To nie tylko sprawa umiejscowienia na tym terenie mnóstwa firm, a co za tym idzie miejsc pracy, ale i popularności miejscowości, jakoźródła kultury. Odbudowywany powoli po wojnie Wrocław stawał się znacznie piękniejszy. Teraz kusi, aby w nim zamieszkać.

Czytaj dalej

Poszukujący własnego M we Wrocławiu mają możliwość zamieszkać w dobrej lokalizacji na osiedlu Gaj

Miejsce takie jak osiedle Gaj Wrocław rekomenduje od jakiegoś czasu wszystkim zainteresowanym nabyciem własnych czterech ścian najbardziej. Wyjątkowość tego rewelacyjnego osiedla leży przede wszystkim w bliskiej lokalizacji do centrum miasta oraz sporej przestrzeni wokół. Rewelacyjne widoki wraz z korzystnym umiejscowieniem w ścisłym centrum Wrocławia to coś, co zachęca wielu potencjalnych inwestorów do skorzystania z nowej oferty dewelopera. Wynajem wnętrz jest wyjściem o wiele bardziej rozsądnym. Przy dokonywaniu wyboru należy jednak uwzględniać dużo różnorodnych elementów.
Czytaj dalej

Jakiego typu światło powinno być się w naszym mieszkaniu?

Listwy LED pozwalają na świetne doświetlenie wszystkich pomieszczeń w domu, a jednocześnie tworzą doskonały klimat we wnętrzach. Należy wykorzystywać nowoczesne rozwiązania, przede wszystkim jeżeli pasują do wystroju naszego wnętrza. Oprócz tego najczęściej montaż tego typu akcesoriów jest bardzo łatwy – w większości przypadków można to zrobić samodzielnie.
Czytaj dalej

Jedyna taka galeria w sieci

Fototapety kojarzą się najczęściej ze smutnymi czasami PRLu, gdy na ścianach polskich mieszkań w blokach przyklejano tapety wyobrażające las czy tropikalne wyspy. Zazwyczaj miały one dosyć tandetny charakter i nie pasowały do wystroju. W dodatku, ich jakość też pozostawiała wiele do życzenia. Najlepiej zacząć od…ścian. Nowy kolor? To takie zwyczajne|.
Czytaj dalej

Ściany nie obligatoryjnie muszą być malowane

Każdy pragnie posiadać jak najpiękniejsze pomieszczenia, takie którym będą się podniecali znajomi, ale jak tego dokonać, skoro już tak sporo wyobrażeń było wykorzystywanych, przez naszych bliższych oraz dalekich przyjaciół? Wspaniałym pomysłem może być fototapeta, która ma okazję przedstawiać przeróżne obrazy, dzięki czemu cudownie będziemy mogli ją dopasować do wystroju naszego mieszkania. Jeśli kochamy podróże to może warto kupić jakąś fototapetę, która będzie pokazywała, że kochamy zjawiać się w wielu miejscach. Może właśnie fototapeta okaże się świetnym pomysłem, czy to w nieciekawym salonie, czy w nie do końca ogarniętej sypialni.
Czytaj dalej

Kupno czy budowa domu?

Decydując się na usamodzielnienie i niezależność, jednym z bardziej interesujących rozwiązań, które warto rozważyć może być budowa własnego domu. Koszty, różnicowane przez lokalizację, mogą być niższe, niż wykończony pod klucz dom na sprzedaż lub zakup nowego mieszkania od dewelopera w ścisłym centrum większego miasta.

Czytaj dalej

Różne wybory klientów agencji nieruchomości

Najbliższy rok przyniesie istotne zmiany na polskim rynku nieruchomości. Nowa Rekomendacja S i ustawa deweloperska racze nie wpłyną pozytywnie na polepszenie kondycji rynku nieruchomości. Które mieszkania czy domy na sprzedaż będą wybierane przez kupujących w najbliższym czasie?
Czytaj dalej